«Благословенний день – Водохреща»

20 января 2011

19 січня, в день Хрещення Господня, до вихованців школи-інтернат №2 завітали працівники та волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з мистецькою програмою «Благословенний день – Водохреща».

 

Програма розпочалася розповіддю ведучої про історію свята Водохреща, перед дітьми виступили директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Будникова та директор школи-інтернату Алевтина Ключинська. Волонтери Центру вручили дітям подарунки.

 

На запрошення керівництва школи-інтернату та з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа захід відвідав ключар храму Віри, Надії, Любові священик Сергій Касьяненко. Отець Сергій розповів дітям про православні традиції святкування Водохрещі та християнське розуміння цього свята. Після цього священик окропив усіх присутніх святою водою та побажав усім здоров’я фізичного та духовного.

 

А ще усі присутні мали можливість отримати заряд позитивної енергії від виступу вихованців творчої студії Наталі Май, які заспівали колядки та щедрівки, величальні та обрядові пісні. Підготували літературну композицію і вихованці школи-інтернату. Саме їх виступом і завершилася програма.
 

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий