Військовослужбовці внутрішніх військ МВС відзначають дев’ятнадцятий день народження

25 марта 2011

Двадцять четвертого березня на території в/ч 1141 Внутрішніх військ МВС України, що дислокується у місті Луцьку, відбулись урочисті заходи до Дня професійного свята. Виступити зі словами привітання перед вишикуваним на плацу особовим складом прибули заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України у Волинській області Микола Лисюк, перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Лобач, провідний спеціаліст відділу по взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ОДА Віктор Шрамко, заступник голови апеляційного суду області Анатолій Хомицький, заступник прокурора Волинської області старший радник юстиції Володимир Троц, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, виконуючий обов’язки начальника Луцького СІЗО майор внутрішньої служби Сергій Киреєв, військовий прокурор Луцького гарнізону майор юстиції Владислав Матяшук і, звичайно, заради привітання та благословення протоієрей Олександр Мазурак.

Виступили із привітаннями командир частини майор Петро Шуляк і перший заступник командира частини – начальник штабу майор Вадим Поляков, після чого був зачитаний святковий наказ, яким заохочено 57 чоловік та наказом УМВС України у Волинській області 10. Окрім цього, представниками влади за добросовісне виконання службових обов’язків та плідну співпрацю було вручено численну кількість грамот і нагород військовослужбовцям Внутрішніх військ. Також велику кількість подарунків отримала військова частина від представників банків та приватних підприємств області.

Після закінчення урочистої частини для прибулих гостей відбулись виступи оркестру в/ч 1141 ВВ МВС України, спецназу та кінологів Внутрішніх військ.

У складних умовах сьогодення особовий склад Внутрішніх військ разом з іншими підрозділами МВС виконує відповідальні та почесні завдання щодо забезпечення громадського порядку на вулицях області. Надається значна допомога міліції у заходах боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян незалежної України. Активна взаємодія і плідна співпраця воїнів-правоохоронців та органів внутрішніх справ дають можливість успішно виконувати завдання щодо захисту економічних, політичних та воєнних інтересів нашої держави.

Нехай традиції доблесті та героїзму усіх поколінь нашого народу надихають на мужні вчинки, додають бадьорості духу, впевненості в собі та своїй Вітчизні.
 

Юлія ЛОКОТЬКО,

Юлія СІЛІЧ, ВЗГ УМВС України у Волинській області

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий