ЛУЦЬК. Православна молодь «Лови момент» поділилась досвідом із ківерчанами

21 марта 2011

У Ківерцях при Свято-Миколаївському храмі на свято Стрітення Господнього з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта засноване молодіжне товариство.

Щонеділі після вечірнього богослужіння молоді люди збираються у приміщенні недільної школи , яке розташоване біля храму та обговорюють різні теми сьогодення.

У неділю, 20 березня, на зібрання молодіжного товариства прибули гості. А саме молоді люди із такого ж православного молодіжного товариства, яке існує вже майже рік у місті Луцьку і має назву «Лови момент».

Голова цього товариства Ярослав розповів про заснування цього зібрання та про його діяльність.

Далі хлопці і дівчата окреслили проведену ними роботу протягом року та розповіли про плани на майбутнє. Звісно, як і кожного зібрання звучали питання, які навіть переростали у дискусії.

На закінчення всі дружно ще поспілкувались за чаєм. Молодь із Луцька запросили ківерчан на зустріч до себе та було висловлено подяку за проведений корисний час кліриком Свято-Миколаївського храму міста Ківерці священиком Андрієм Яковлюком. Зустріч закінчилась молитвою.


Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий