КИЇВ. Керуючий справами УПЦ зустрів Патріарха Єрусалимського Феофіла

28 марта 2011

28 березня,  в Україну вперше з часу свого обрання Предстоятелем,  прибув Блаженніший  Патріарх Святого Града Єрусалима і всієї Палестини Феофіл ІІІ.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у аеропорту «Бориспіль» високого гостя зустріла делегація від Української Православної Церкви на чолі з керуючим справами УПЦ архієпископом Білоцерківським і Богуславським  Митрофаном та виконуючим обов’язків ВЗЦЗ архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром.

Спілкуючись із пресою, Патріарх Феофіл відзначив добрі відносини, що склалися із Предстоятелем Української Православної Церкви і виразив сподівання, що невдовзі знову відвідає Україну, і разом з Митрополитом Володимиром  звершить Божественну літургію.

Відзначимо, що Голова Єрусалимської Православної Церкви прибув до Києва на  запрошення Інституту прав людини, протидії екстремізму і ксенофобії для участі у конференції "Світові релігії і громадянське суспільство - проти ненависті і екстремізму".

Окрім цього, Блаженніший Патріарх відвідає Києво-Печерську Лавру та зустрінеться з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий