Паломництво Ківецівської молоді.

02 апреля 2011

З благословення митрополита Луцького і Волинського Ніфонта з міста Ківерці 24 березня була здійснена паломницька поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Особливість поїздки у тому, що у ній брали участь лише молоді люди, а саме діти недільної школи при Свято-Миколаївському храмі та православне молодіжне товариство, яке діє також при цьому храмі.

Паломники мали змогу приложитись до лаврських святинь. Про сам монастир, лавру та про святині розповідали члени молодіжного товариства. Відвідавши лаврське кладовище діти змогли побачити та приложитись до надгробного хреста, де був похований преподобний Амфілохій Почаєвський.

З цікавістю пройшло і відвідування Свято-Духівського скита. Приложившись до святинь нижнього храму на честь прп.Серафима Саровського усі із задоволенням попили води із колодця  та були у захваті почувши про його глибину.

Прибувши на джерело праведної Анни дехто із паломників благоговійно окунулись у джерельній воді, далі приложившись до святих ікон храму усі дружно сіли за трапезу.

День пролетів швидко, але як говорили діти корисно , адже більшість із паломників ще ні разу не були у такій поїздці, і за таке дякували Богу та своєму духовному наставнику священику Андрію Яковлюку.


Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий