Освячено тимчасовий храм в родинному маєтку М. В. Гоголя.

11 января 2011

6 січня 2011 року, з благословення Високопреосвященнійшого архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа, було закінчене упорядкування та звершене освячення тимчасового храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, поблизу зруйнованого храму родини М.В. Гоголя в селі Гоголеве, Шишацького району.

 

Перевезення та упорядкування відбулось за підтримки генерального директора « Агрофірми ім. Довженка" Віктора Миколайовича Скочка. Освячення звершив благочинний Дикансько-Шишацького округу протоієрей Богдан Брянчик у співслужінні настоятеля храму Різдва Богородиці села Гоголеве священика Георгія Піщанського та клірика храму Різдва Богородиці селища Шишаки священика Олександра Мніха.

 

По завершенні освячення храму, з вітальним та повчальним словом до присутніх звернувся протоієрей Богдан Брянчик, закликавши людей не бути байдужим до справи відбудови храму, а прикласти всіх зусиль аби відродити храм Божий, в цьому селі, та в своїх душах.

 

Після цього до громади звернувся присутній на освячені голова райдержадміністрації Шишацького району В’ячеслав Анатольович Білаш, зауваживши, що цього дня для села, в якому проживала сім’я Гоголів, відбулася важлива подія, яка повинна покласти початок у справі відновлення православної віри та традицій в Гоголевому.

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий