Пасхальна Вечірня. Церковні нагороди.

25 апреля 2011

24 квітня, в день світлого Христового Воскресіння, керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Нифонт звершив Пасхальну Вечірню.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України до дня Святої Пасхи керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт вручив церковну нагороди.

Зокрема, Ректор ВДС протоієрей Сергій Ющик та голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії протоієрей Валентин Марчук були удостоєні високої церковної нагороди – митри.

Вітаючи священиків митрополит Ніфонт у проповіді наголосив, що ніхто не повинен гордитися своїм положенням, а смиренно нести хрест пастирського служіння. Потрібно шукати та надіятись на небесні нагороди, тому що земне гостювання коротке і на Страшному Суді нам першим треба буде відповідати за своє життя перед лицем Господнім. «Блаженніший Митрополит Володимир, знаючи терпіння та ваші труди, за добру працю для слави Божої благословив вручити ці нагороди. Хай Господь дарує ще більше натхнення для служіння Церкві Христовій», – додав митрополит Ніфонт.

 

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий