Благодатний вогонь прибув на Волинь.

24 апреля 2011

У п’ятницю, 22 квітня, напередодні світлого Христового Воскресіння делегація Української Православної Церкви на чолі із ректором Київських духовних шкіл архієпископом Бориспільським Антонієм, секретарем Предстоятеля УПЦ архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром та єпископом Макарівським Іларієм перебувала в Єрусалимі з метою доставки в Україну Благодатного вогню.

До складу делегації був включений і голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

На прохання Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира для повітряного паломництва керівництвом АНТК імені О.К. Антонова був виділений літак АН-74Т.

В п’ятницю паломники з України мали можливість побувати на особливих місцях земного життя Спасителя та поклонитись Гробу Господньому.

З молитвою і сльозами пройшли Хресною дорогою, по якій Іісус Христос ніс хрест на Голгофу. Молились у храмі святого благовірного князя Олександра Невського, що біля судного порогу.

У Велику Суботу, 23 квітня паломники з України з радістю та невимовним трепетом у храмі Воскресіння Господня у Єрусалимі на живо спостерігали за чудесним явленням вогню. Волинські паломники стояли в декількох метрах від Гробу Господнього і одні з перших отримали Вогонь.

Після сходження Вогню паломники вирушили з міста Єрусалиму до аеропорту Бен Гуріон в місто Тель-Авів. Пройшовши відповідну реєстрацію та митний контроль, літаком о 22-ій годині прибули на рідну Україну. Всі втомлені, але радісні,  подякувавши Богу за Його милість, автобусом вирушили до своїх київських храмів, а волинські паломники єпархіальним автомобілем помандрували до сучасної столиці Волині міста Луцька. Так здійснилась і завершилась ще одна паломницька благодатна мандрівка на Святу Землю і в град Єрусалим.

24 квітня о 2-ій годині під час Пасхального богослужіння Благодатний вогонь був доставлений до Свято-Покровського кафедрального храму Луцька .

Його  зустріли православні лучани на чолі з митрополитом Ніфонтом. З невимовною радістю та трепетом віруючі люди рознесли вогонь по своїх домівках. Також Вогонь був доставлений у Володимир-Волинську єпархію УПЦ та розданий по всіх районах Волинської області.


 

Источник: http://www.orthodox.lutsk.ua/

  • Темы
  • Комментарии (0)
  • Оставить комментарий