Жителі великих міст, як ніхто інший, знайомі з ситуаціями, коли терміново потрібні гроші. Причому вони можуть виникнути у будь-який час дня і ночі. Якщо терміново знадобилася фінансова допомога, в банки не підеш. Вони відкриті тільки в робочий час, так і на оформлення документів йдуть години, а то й дні. Якщо дійсно потрібен швидкий кредит – це не варіант. Тому мешканці Харкова та інших великих міст надають перевагу кредитам онлайн. Таку позику можна отримати протягом 20-30 хвилин. Умови дуже прості і з ними легко розбереться навіть той, хто вперше звертається за подібною послугою. 

Де можна отримати кредит онлайн на карту?

Мікрозайм в Харкові пропонують оформити багато організацій. Рекомендуємо подивитися рейтинги і незалежні моніторинги, щоб обрати ту МФО, яка буде максимально відповідати вашим потребам. В основному умови розрізняються:

  • мінімальними і максимальними термінами кредитування;
  • доступними сумами – зверніть увагу, що для новачків ліміт зазвичай нижче;
  • відсотками, нарахованими за використання позики;
  • штрафними санкціями при простроченні платежу.

Якщо ви хочете взяти швидкий кредит у Харкові, краще вибрати мікрофінансову організацію з досвідом і хорошою репутацією на ринку. Крім того, звертайте увагу на поточні акції, які допоможуть отримати мікрокредит на більш вигідних умовах. Наприклад, у Алекс Кредит зараз проходить акція кредит онлайн під 0. Так що у вас є можливість не тільки співпрацювати з одою з найпопулярніших компаній свого сегменту, але і скористатися її послугами практично безкоштовно. 

При виборі організації, де оформити швидкий кредит, орієнтуйтеся також на відгуки інших клієнтів. Правдиву інформацію можна знайти на сторонніх форумах, де обговорюють фінансові питання. Якщо мікрозайм в Харкові потрібен в позаурочний час, обов’язково перевірте чи запитайте у служби підтримки – чи перераховує МФО гроші новим позичальникам в такий час. Іноді на сайті компанії написано кредит онлайн без відмови 24/7, але за фактом виявляється, що 24/7 обслуговують тільки постійних клієнтів. У новачка ж анкету приймуть, але перевірити її і перерахувати гроші зможуть тільки на наступний робочий день. 

Умови оформлення мікропозик в Харкові

Щоб отримати швидкий кредит потрібно заповнити анкету позичальника, де обов’язково зазначити:

  • паспортні дані;
  • індивідуальний податковий номер;
  • дані банківської картки.

Зверніть увагу, що це все має бути оформлено на одну людину. Також для реєстрації знадобиться номер мобільного телефону та електронна поштова скринька. В анкеті позичальника намагайтеся відповідати максимально докладно, не пропускаючи навіть ті питання, які є не обов’язковими. Від інформації в анкеті залежить не тільки рішення щодо позики, але і сума кредитного ліміту. 

Максимальна сума онлайн кредитування близько 20000 гривень. Але, якщо ви звертаєтеся за швидким кредитом вперше, то вона буде обмежена 1500-3000 грн, в залежності від обраної організації та індивідуальних даних. З наступними зверненнями кредитний ліміт поступово зростає. Також деякі компанії обмежують терміни кредитування новачків 5-10 днями. Це допомагає знизити ризики неповернення і переконатися в благонадійності позичальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 15 = 25