Мікрофінансові організації склали серйозну конкуренцію банкам. Багато українців і раніше воліли оформляти позики у них, а з посиленням законодавства, що регулює банківську кредитну діяльність, їх кількість тільки збільшиться. Незважаючи на обмеження за сумами та строками, онлайн кредит має масу вагомих переваг. Отримати його набагато простіше, ніж позику від банку – немає необхідності надавати довідки з роботи, збирати купу інших документів, потрібних в таких випадках. Тому одним з головних достоїнств мікрофінансових організацій перед банками виступає простота і зрозумілість співпраці з ними. 

Прозорі умови – як головний козир МФО

Щоб отримати мікрозайм вам не тільки не доведеться збирати купу документів, але і не потрібно заглиблюватися в юридичні терміни. Банківський кредитний договір це багатосторінковий документ, де прописані всі можливі і неможливі ситуації, маса зобов’язань з боку позичальника. Це закономірно, адже суми там фігурують не маленькі, а угода укладається на роки. В мікрофінансових організаціях умови отримання онлайн кредиту набагато простіші, так як суми менші, а терміни обмежені днями, максимум тижнями. Кредитна угода МФО це одна сторінка, де просто і дохідливо викладено всі зобов’язання сторін. Рекомендуємо обов’язково звертати увагу на пункти про штрафи і пеня в разі не повернення боргу, а також інформацію щодо можливості пролонгації. Звичайно, всі розраховують повернути позику вчасно, але знати, що робити в протилежному випадку буде не зайвим. 

Також на сайтах хороших МФО завжди є кредитний калькулятор, де чітко видно, скільки ви будете повинні повернути, якщо візьмете, наприклад: 2000 гривень на 10 днів. Навіть без розбирання юридичної термінології. Тому такі організації популярні у всіх категорій населення, включаючи пенсіонерів, студентів та інших людей, далеких від юриспруденції. 

Простота і оперативність отримання грошей

Не менш важливою перевагою виступає і простота співробітництва з МФО. Видається кредит онлайн без фото, дзвінків на роботу, довідок про доходи, заставного майна. Все що вам потрібно мати:

  • паспорт громадянина України;
  • банківську пластикову картку;
  • індивідуальний податковий номер;
  • електронну пошту;
  • мобільний телефон. 

Заповнивши коротку анкету, позичальник чекає всього 10-15 хвилин, поки його заявка буде перевірений спеціальною програмою, схвалює угоду та отримує гроші прямо собі на картку. Умови отримання онлайн кредиту роблять його доступним практично для будь-якого громадянина України, що досяг повноліття. Весь процес займає не більше 30 хвилин. А для постійних клієнтів близько 5, так як не потрібно повторно заповнювати анкету. 

Також є мікрофінансові організації, що видають кредит готівкою онлайн. Це компанії з мережею офісів у великих містах, куди можна прийти і отримати гроші у касира. Однак врахуйте, що у них зазвичай менш вигідні умови, ніж у тих, хто працює виключно в онлайні. Та й отримати мікрозайм готівкою можна тільки в робочий час, тоді як гроші на карту переводять цілодобово, включаючи свята і вихідні. 

Конфіденційність 

Якщо ви сумлінно виконаєте свої боргові зобов’язання, про факт вашого звернення в мікрофінансову організацію ніхто не дізнається. Співробітники МФО не дзвонять на роботу або родичам позичальника, щоб перевірити його фінансовий стан і благонадійність. А якщо ви оформляєте кредит онлайн, то можете зробити це з будь-якого місця, де є Інтернет. А значить, ніхто не побачить, як ви заходите або виходите з будинку з промовистим написом “гроші до зарплати”. Погасити мікрозайм також можна через Інтернет, на сайті МФО або в банківському додатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 + = 27