Мікрокредитування – це практика надання невеликого кредиту на карту онлайн особам, часто не мають доступу до банківських продуктів. Воно стає рішенням, яке допомагає людям поліпшити своє життя. Які переваги мікрокредитування?

Воно дозволяє забезпечувати сім’ю

Мікрокредит забезпечує фінансову стійкість. Навіть коли людина здатна вибратися з проблем, часто досить одного несприятливого події, щоб він знову з ними зіткнувся. Часто це проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Швидкий займ дає можливість пройти через часи економічних труднощів.

Часто МФО – єдиний спосіб отримати доступ до кредитів. Мухаммад Юнус, якого часто вважають сучасним батьком мікрофінансування, одного разу дав жінкам 27 доларів зі своєї кишені, тому що він бачив, як борги впливали на їх роботу по виготовленню бамбукових стільців. Більшість банків не будуть надавати кредити будь-кому без застави через ризики. Завдяки сучасному ринку мікрофінансування люди отримують доступ до невеликих сумах позик, які в перспективі допоможуть поліпшити їх добробут.

Юнус завжди вважав, що кредит – одне з основних прав людини. Є, звичайно, деякі фінансові установи, які можуть не погодитися з його оцінкою.

Послуги МФО розраховані на тих, кого не помічає суспільство

У багатьох країнах, що розвиваються основні одержувачі мікропозик – жінки. До 95 окремих продуктів, що надаються мікрофінансовими організаціями, видають жінкам. Інваліди та безробітні також стають одержувачами продуктів мікрофінансування. Для них часто це єдиний спосіб взяти під контроль своє власне життя.

Кращі умови погашення кредиту

Жінки статистично більш схильні до погашення кредиту, ніж чоловіки. Це ще одна причина, по якій жінки – мішень на ринку мікрофінансування. Є також факт, що для багатьох, хто отримує швидкий кредит онлайн на карту, це єдиний реальний шанс вибратися з фінансових проблем.

Можливість оплатити освіту дітей.

Діти малозабезпечених батьків частіше пропускають шкільні дні або взагалі не відвідують уроки. Це пояснюється тим, що більшість таких сімей працює в сільськогосподарському секторі. Сім’ї потребують того, щоб діти працювали. Завдяки мікрокредитів знижується загроза залишитися зовсім без грошей, так що діти зможуть залишатися в школі.

Можливість майбутніх інвестицій

Проблема бідності в тому, що вона циклічна. Коли не вистачає грошей, не вистачає і їжі. Коли не вистачає чистої води, не вистачає санітарних умов життя. Коли люди страждають від недоїдання, вони рідше працюють. Відсутність санітарії створює потенціал для хвороб, що знижують кількість робочих днів.

Мікрофінансування змінює це, роблячи гроші доступними. Коли основні потреби задоволені, сім’ї можуть інвестувати в поліпшення умов життя. Оскільки основні потреби задоволені, люди залишаються більш продуктивними. Діти ходять до школи.

І коли це станеться, з’явиться можливість майбутніх інвестицій, тому що є більше впевненості в тому, що ми зможемо задовольнити основні потреби.

Кредити спонукають людей економити.

Онлайн кредити без фото допомагають економити гроші. Коли люди задовольняють основні потреби, у них виникає природна схильність відкладати залишилися заробітки на майбутнє. Це створює потенціал для збільшення інвестицій і, в кінцевому рахунку, ще більшого доходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

58 + = 68